Müşteri Görüşleri

 • Arasta Design olarak aldığımız e-ticaret sitesi hizmetinde Fidetay ile çalıştığımız için çok mutluyuz. Titizlikle yaptığı çalışmalar ve teknik bilgimizin yetersiz olduğu her konuda,  her zaman danışabildiğimiz için Fidetay’a çok teşekkür ederiz. Daha sonraki projelerimizde de Fidetay ile çalışmaktan memnun olacağımızı belirtir, bu özverili çalışma için Arasta Design olarak kendilerine çok teşekkür ederiz.

  Nedime ŞentürkArasta Design
 • Fidetay ile çok hızlı ve verimli bir süreçle web sitemizi tamamladık. Hızlı geri dönüşleri ve detaylarda gösterdikleri incelik bizleri memnun etti.

  Mustafa KoloğluCampac
 • Binbir Kargo olarak Fidetay’dan aldığımız web sitesi hizmetinde kendilerini tanımladıkları kullanıcı deneyimi, tasarım, teknik, metod, inovasyon  ifadelerinin arkasında olduklarını gördük. Binbir Kargo olarak kendilerine teşekkür ediyoruz.

  Osman EcevitBinbir Kargo
 • Tolga Mobilya Aksesuarları firmamızla ilgili titizlikle profesyonel bir web sitesi yaptınız. Satışlarımızı etkilemesini görmek çok güzel.. İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Başka bir çalışmada görüşmek ümidiyle. Hayırlı işleriniz olsun.

 • Tema Aluminyum firması olarak  web sitesi hizmetlerimizi  Fidetay firması ile beraber yürütüyoruz, vermiş oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkürlerimizi sunar başarılarının devamını dileriz.

  Ahmet YamanTema Alüminyum
 • Kleidco ve Saray olarak aldığımız web sitesi çalışmaları konusunda Fidetay gerekli çalışmaları zamanında ve eksiksiz yapmaktadır. Bu özverili çalışmaları dolayısı ile kendilerine firmamız adına teşekkür ederiz.

  Şafak ŞentürkKleidco
 • Marka gücümüze kattığınız profesyonelliğiniz ,farklı tasarımınız, kusursuz iş anlayışınız ve her an verdiğiniz teknolojik desteklerinizden ötürü teşekkür ediyoruz.Tarz Tekstil ailesi olarak başarılarınızın devamı diliyoruz.

  Bilgehan MerkanTarz Tekstil
 • Firmamız web sitesi için yaptığınız görüşmeler, ayrıntılı ve titiz çalışmalar için bize zaman ayırdığınız, ve bizim düşüncelerimizi, isteklerimizi  profesyonel bir şekilde algılayarak tam uyumlu bir web site oluşturduğunuz için ve verdiğiniz destek için çok teşekkür ederiz.

  Firmanız ve sizlerle çalışma fırsatı bulduğumuz için ayrıca memnum olduğumuzu ve gelecekte yine, yeniden çalışmayı umut ettiğimizi bilmenizi isteriz. Tekrar bizlerle bu denli ilgili ve özenli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

  Alpaslan AktaşReaksiyon Yapı
 • Fidetay a iki adet web sitesi yaptırdık. Bizimle ilgilenmeleri web sayfalarımızda devamlı güncellemeler yapmaları. Bize hatırlatmalar yapmaları, kısacası müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Rahatlıkla hizmet alabilirsiniz.

  Onur Yavuz KanDekorevi
 • Fidetay ile Dr. Yılmaz markasının e-ticaret sisteminin oluşturulmasında işbirliği yaptık. Verdikleri hızlı hizmet ve taleplere yerinde cevapları ile iyi bir deneyim yaşamamıza vesile oldular. Kendilerine teşekkür ediyor ve başka projelerde birlikte çalışmaktan memnun olacağımızı ifade etmek istiyoruz.

  Mehmet Emin AykurtDr. Yılmaz