Mobil Uygulama

Mobil Dünyada Yeriniz Hazır

Ürün yada hizmetleriniz için hazırlayacağımız profesyonel kurumsal  mobil uygulamanız sayesinde hedef kitlenizin her zaman cebinde yer alacaksınız.

Siz iş hayatınızda operasyonlarınıza odaklanın, biz kurumunuzu, markanızı ve ürünlerinizi bir adım öne taşıyacak mobil uygulamanızı global uygulama marketlerinde yayınlayalım.

app-badge-apple

Neden Mobil Uygulama?

Mobil uygulama yaptırmak için birçok nedeniniz var, bizi seçmek için de öyle.

Ürün veya Hizmetinizi Tanıtın

Bugüne kadar hedef kitlenize konvansiyonel yöntemlerle ulaşıyordunuz. Kurumsal mobil uygulama hizmetlerimiz sayesinde hedef kitlenize cep telefonları ve tabletler üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Anlık Bildirim (Push Notification)

Müşteri panelimizden giriş yaparak uygulamanızı kullanan kişilere istediğiniz ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Böylece yeniliklerinizi, kampanyalarınızı veya reklamlarınızı direkt olarak hedef kitlenizle paylaşabilirsiniz.

Erişilebilirliğinizi Arttırın

Mobil cihazlar ve buna bağlı olarak mobil uygulamalar günümüzde yaygınlığını her geçen gün arttırmaktadır. Şirketinizin prestiji ve erişilebilirliğini Google Play® ve Apple Appstore®’daki mobil uygulamanız vasıtasıyla arttırabilirsiniz.

Tasarım ve Altyapı

Firmanız için geliştirdiğimiz kurumsal mobil uygulama kullanım kolaylığı, sosyal medya entegrasyonu, gelişmiş iletişim ve yazılım altyapısı sayesinde firmanızı en doğru biçimde yansıtacaktır.